Szansa na zapłodnienie po stosunku analnym i wytrysku wewnątrz

Witam, czy po seksie analnym i wytrysku wewnątrz , gdy mała ilość spermy wydostanie się na zewnątrz podczas dni plodnych,duza jest szansa na zaplodnienie ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ta sperma przedostatnie się w okolice pochwy, nie można wykluczyć takiej możliwości.