Szansa za zajście w ciążę po seksie w dniu niepłodnym i przy pękniętej prezerwatywie

witam mam takie pytanie kochalem sie z dziewczyna i pekla prezerwatywa ,pelnego wytrysku napewno nie bylo, dziewczyna w dniu stosunku miala dni nie plodne ale nastepnego dnia zaaczynaja sie jej dni plodne jaka jest sznsa na zajscie w ciaze? prosilbym bardzo o odpowiedz pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę tego wykluczyć, choć oczywiście szansa nie jest duża.