Szanse na ciążę a badania na krzywą cukrową

Witam brałam wyniki badań na krzywa cukrowa i insulinowa. Moje wyniki to :cukier z palca nadczo 99. Glukoza nadczo 102,6 mg/dl, po godzinie 135,4 mg/dl, po dwuch godzinach 107,5 mg/dl. Insulina nadczo 9 uIU/ml, po godzinie 100,9uIU/ml, po dwuch godzinach 63,1uIU/ml. Jak interpretować te badania?. Dodam ze od 3 lat przyjmowałam glucophage 1500xr z powodu insulinooporności a przed tymi badaniami odstawiłam go na dwa tygodnie Chcę zajść w ciąże i czy z takimi mam szansę .

Krzywa cukrowa ok,a w ciąże można też zachodzić biorąc Glucophage bo zmiejszenie insulinoopornośći zwiększa szanse na samoistne jajeczkowanie.