Szanse na ciążę po stosunkach w dni płodne przy negatywnych testach ciążowych

Witam. Mam pytanie jezeli okres mialam 23.10.2014 a dni plodne zaczely sie od 28.10 i przez wszystkie dni plodne uprawialismy stosunek oraz w dzien owulacji doszli do wytrysku czy moge byc w ciazyv? Dodm ze cykle mam od lat regularne co 23 dni a teraz miesiaczke powinnam dostac 16.11 i jej nie ma a test dal wynik negatywny

Marta Mielniczuk

Oczywiście, mogła lecz nie musiała Pani zajść w ciążę. Wynik testu ciążowego jest wiarygodny dopiero około 10-12 dni po stosunku, być może zrobiła go Pani za wcześnie. Sugerowałabym powtórzenie testu ciążowego. Pozdrawiam