Szanse na ciążę po wypadku

Jestem 1,5 roku po wypadku w którym doznalam złamania kręgosłupa ,przyszyty przyczep przepony ,wycięta śledziona , teraz będę miała operacje przepukliny brzusznej w bliźnie pooperacyjnej z w szyciem siatki ... I stad moje pytanie czy mogę zajść w ciążę ?? Mam 29 lat .. Jestem w miarę sprawna i zdrowa czy są przeciwwskazania ?i jakie ? Bo zdrowie najważniejsze !

Proszę przedyskutować ten temat z lekarzami , którzy leczyli Panią dotychczas!!! Ja za mało wiem o wielkości uszkodzeń Pani organizmu-nie mogę więc odpowiedzieć!!! zż