Szanse na ciążę przy chorobie Hashimoto

Dzien dobry. Od 7 lat leczem się na niedoczynność tarczycy-hashimoto.Hormony mam wyregulowane. Rok po leczeniu 2008r zaszłam w ciąże, mam zdrową córkę. jednak od dwóch lat miewam 2x w cyklu miesiączkę.Zaczyna się od plamienia, po czym przechodzi w miesiączkę i trwa 2 tygodnie do okresu. Robiłam niedawno badanie prolaktyny.Wynik 8 norma do 25 po obciążeniu 1h wynik 170 czy jest szansa na ciążę. Mam 32 lata. dziękuję

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Nieregularne cykle mogą zmniejszać szansę na ciążę - wymagają one znalezienia przyczyny. Proszę skonsultować się z ginekologiem.