Szanse na HIV po ryzykownym zachowaniu

Jakiś czas temu miałam dwa ryzykowne kontakty seksualne (stosunek waginalny) Pierwszy miał miejsce 1 rok i 8 miesięcy temu - partner nie skończył we mnie. Znam tego mężczyznę, wiem że przede mną miał inne partnerki. Drugi kontakt miałam z mężczyzną 1 rok i 2 miesiące temu - tym razem doszło do wytrysku wewnątrz. Z mężczyzną tym utrzymuję nadal kontakty - nie jest to typ który ma co chwilę kogoś innego.Przez ten czas nie miałam żadnych objawów, czuję się dobrze. Jak duże są szanse na hiv

Dzień dobry,

Jeżeli nie zabezpieczyła się Pani to tak na prawdę, każdy z tych partnerów mógł Panią zarazić - stąd najlepiej zrobić test.