Szanse na utrzymanie tej ciąży

Witam. 25.10.14 dostałam miesiączke(spóźniła się 11 dni,ogólnie jest nieregularna, a cykle sa dłuższe).9.11 zaczęłam plamić,hcg 43,3 ;10.11 hcg 46,6 a dzisiaj 14.11 hcg 47,3. Na usg nic nie widać,lekarze nie są dobrej mysli.Moje pytanie,czy są szanse,ze ta ciąża sie rozwinie,czy jednak szans nie ma i raczej bardziej prawdopodobne jest poronienie?

Milena Lubowicz

Niestety przyrosty BhCG są bardzo małe, powinny być dużo większe. Także też nie mogę powiedzieć nic pozytywnego niestety.
Pozdrawiam