Szarpnięcia ciała a padaczka

Witam. Mam pewnien problem, czesto po przebudzeniu miewam mimowolne szarpniecia ciala dotyczy to głównie głowy i rąk. Szczególnie wtedy kiedy śpię mało lub musze wcześnie wstać. Zazwyczaj jest to od jednego kilku szarpniec, głową do przodu lub wymachniecie ręką. Zauważyłem ze kiedy się staram uspokoić jestem w stanie zatrzymać te drgania. Nie mam padaczki ale boję się że ten problem może się rozwinąć. Proszę o pomoc. W internecie nie mogę nic znaleźć na ten temat.

I tak należy zrobić
Czyli wizyta u neurolog.On zdecyduje jaki charakter mają opisywane incydenty ( czy mioklonie i ich charakter np przysenne,objawowe i inne.

Pozdrawiam ciepło