Szczepionka Verorab a picie piwa

czy moge napic sie piwa jak została mi 1 szczepionka a biore VERORAB
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.
W takich sytuacjach zawsze należy się kierować informacjami, które producent zamieścił w ulotce. W ulotce tej szczepionki producent nie zabronił wyraźnie spożycia alkoholu czy opalania się. W związku z tym spożycie niewielkich ilości piwa nie powinno spowodować żadnych zakłóceń w wytwarzaniu przeciwciał odpornościowych ani też problemów zdrowotnych. Wszystkie wątpliwe tematy proszę poruszyć podczas wizyty u lekarza .