Szczypanie po blokadzie kręgosłupa lędźwiowego

Miesiąc temu miałem podana w lewą stronę kręgosłupa ledzwiowego blokadę spowodu silnego nie ustępującego bólu. trz tyg pozniej Skóra w miejscu blokady zaczęła szczypac jak bym miał tam setki drzazg nie mogę nawet ręką dotknąć, z dnia nadzien miejsce owego szczypania zaczęło się powiększać na lewy pośladek później nogę no i w górę aż do barku ból i to szczypanie jest tak okropny że nie mogę nawet wytrzymać przy smarowaniu kremem przeciwbólowym. Nic nie przynosi ulgi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg. Możliwe iż jest to jedno z działań niepożądanych leku.