Szczypanie przy kroczu po operacji przepukliny pachwinowej

Dobry wieczór mam pytanie 9 grudnia 2018 miałem operację przepukliny pachwinowej z użyciem siatki zwolnienie mam lekarskie do jutra 4 Marca to już będzie 3 miesiące Dlaczego mnie jeszcze szczypie bliżej krocza Przy gwałtownym ruszaniu się i jak chcę za kaszlnąć lub kichnąć czy przykładowo Lekarz który mnie operował mógłby uszkodzić nerw albo za mocno przycisnąć Nie wiem nie znam się na tym proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultacje u lekarza [bądź w ośrodku], w którym zabieg był wykonywany. Pozdrawiam.