Szczypiące czerwone kropki na penisie

Witam! Mam 19 lat. Od kilku dni posiadam czerwone kropki na penisie. Zaczyna mnie to trochę szczypać. Nie wiem, co mam robić, gdzie się udać, jaki lek kupić? To coś poważnego? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

19 LAT ponad rok temu

Witam!

Nie można postawić diagnozy tylko na podstawie opisu zmian skórnych. Powinien Pan udać się do lekarza. Jeśli wiąże Pan wystąpienie zmian na członku z kontaktem seksualnym (zwłaszcza z nową partnerką lub z partnerką przypadkową, bez zabezpieczenia), to proszę udać się do wenerologa (lekarza od chorób przenoszonych drogą płciową). Jeśli jeszcze Pan nie współżył lub nie współżył Pan w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to proszę udać się do dermatologa. Do obu tych specjalistów nie jest konieczne skierowanie.

Pozdrawiam!