Szorstkie krostki na przedramieniu i brzuchu

ostatnio pojawiły się u mnie małe szorstkie chrostki na przedramieniu jednej ręki i na brzuchu nie swędzą ale są nie miłe w dotyku,co to może być i jak się tego pozbyć

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisywane zmiany mogą mieć różne przyczyny. Najlepiej będzie, jeżeli uda się Pani do lekarza rodzinnego albo dermatologa, który będzie miał możliwość m.in. oceny wizualnej zmian na skórze i wdrożenia odpowiedniej terapii.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl