Szpotawe nóżki u dziecka a zachowanie

Witam mam półrocznego synka który urodził się ze szpotawymi nóżkami miał gipsy praktycznie dwa miesiące,potem operacje teraz ma szynę 23h, przez 4miesiące raz w tygodniu jezdziliśmy do lekarza.Piszę o jego chorobie bo może to mieć jakiś wpływ na niego zachowanie.Niepokoi mnie jego machanie głową i jak się go nosi odpycha się,choć robi to coraz rzadziej.Nawet przez monet myślałam że to przez fotelik bujaczek ale już go zablokowałam.Ogólnie jest bardzo radosny i mamy z nim dobry kontakt.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z neurologiem w tej sytuacji.