Sztywnienie dziecka przy przebieraniu

dlaczego moja 15nasto miesięczna córka jak ja kładę na przewijak żeby zmienic pieluszkę to sztywnieje i nie da, a na dodatek nie da podnieść nóżek do góry i szczególnie jedną trzyma zgiętą i za nic nie da jej wyprostować ani nawet dotknąć, jak biorę jej delikatnie za nóżki to drze się w niebogłosy i grochy lecą aż się zanosi, co się dzieje, co ją boli?
Milena Lubowicz

Być może dziecko po prostu nie lubi przewijaka. Nie pisze Pani jak się córka zachowuje w innych sytuacjach i czy poza tym są jakieś objawy. Gdyby coś jeszcze wzbudzało Pani niepokój proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam