Szukanie przyczyny bólu brzucha przy antykoncepcji hormonalnej

Skąd ten ból brzucha? 4.X wspołżyłam i tego dnia wzięłam 1 tabletkę antykonc. z 4 blistra. 10.X dostałam silnego bólu podbrzusza. Wykryto bakterie w moczu i brałam antybiotyk na zapalenie pęcherza,ginekolog za to powiedzial ze to przez tabletki, więc je odstawilam i 2 dni pozniej dostalam gorączki i plamienia,potem wystąpiło bardzo obfite krwawienie, trwające 4-5 dni. według USG jamy brzusznej wszystko jest ok.Ostatnio kłuł mnie prawy jajnik a 20.X plamiłam na brązowo, brzuch boli jak na okres;(

BoĹźena Zych

Witam,
podane przez Panią informację oraz brak badania klinicznego nie pozwala na postawienie diagnozy. Proszę pozostać pod kontrolą ginekologa oraz lekarza POZ.