Szumy uszne, drażliwość na dźwięki, ból głowy i lekkie zawroty

Witam, od początku stycznia mam szumy uszne, drażnią mnie dźwięki, przez co boli mnie głowa oraz mam lekkie zawroty. Byłam u laryngologa, brak zmian w uchu wewnętrznym, audiogram wyszedł gorzej. Jestem osobą ze stałym niedosłuchem. Pani dr przepisała mi Memotropil i Cavinton Forte, brak poprawy. Jestem bardzo przez to zdesperowana. Czasem bolą mnie zatoki, czasem rano jak wstaję leci mi krew z nosa, nie wiem czy ma to jakiś związek.

Małgorzata Panek

Wskazana byłaby konsultacja u neurologa z powodu zawrotów głowy i nadwrażliwości na dźwięki. Czy występuje u Pani migrena?
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, on pokieruje Panią do specjalisty.
Pozdrawiam