Szybka utrata równowagi psychicznej

Moj partner podejrzewa ze mam nerwice Gdyz bardzo czesto z rownowagi wytrancaja mnie blahostki Czesto krzycze bardzo szybko sie denerwuje itp Jest mnie bardzo ciezko uspokoic Czy moge miec nerwicę? Czy powinnam udac sie do psychiatry? Marika

Dzień dobry,

Jeżeli CHCE Pani zmienić swój sposób przeżywania / funkcjonowania to proszę udać się do psychoterapeuty na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzja o podjęciu psychoterapii.

Dzień dobry,
Nerwowość nie nerwica, ale może być jej wyrazem. Nerwica ma podłoże lękowe.
Tak uważa Pani partner, a co Pani o tym myśli? Jaka jest Państwa relacja? Jak się Pani w niej czuje? Czy takie reakcje miały miejsce w Pani poprzednich związkach?
Jeśli taki stan rzeczy nie daje Pani spokoju to jasny sygnał, że powinna Pani skonsultować się z psychologiem, do czego gorąco zachęcam.
Powodzenia!