Szybka zmiana wymiarów torbieli piersi
Torbiele w piersiach wykryto u mnie kilka lat temu. Kilka tygodni temu jeden powiększył się, dostałam skierowanie na USG, oraz na biopsję. Czekam na badania. Od dwóch dni owa torbiel powiększyła się bardziej, widać ją przez skórę, a do tego doszedł rozpychający ból od niej, promieniujący aż do ręki. Czy torbiel może tak szybko rosnąć? Podobno to nic poważnego, ale niepokoi mnie ta nagła zmiana w rozmiarze. Co robić?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Niestety torbiele mogą powiększać się dość szybko. Konieczna jest wtedy interwencja zabiegowa. Proponuję zgłosić się do lekarza.