Szybki wzrost beta-HCG

Wtam .30 czerwca dostałam miesiaczke 2 sierpnia miałam poronienie samoistne ciąży biochemicznej o nieustalonej lokalizacji. Moje cykle maja przewaznie 28 dni. teraz miesiaczke dostalam 3 wrzesnia. Beta hcg z 26.09 to 49,7. Z dn 30.09 355,88 a 3.10 to juz 1507,92. Bylam u lekarza pecherzyk 4 mm ale nic nie widac w srodku pani powiedziala ze moze dlatego ze za wczesnie ale ze bardzo niepokojacy jest taki szybki wzrost beta hcg. Co moze byc tego przyczyna? Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podczas prawidłowej ciąży b-hCG wzrasta w ciąży według zasady co dwa dni wzrost o 50-100%. Konieczne jest dalsze monitorowanie tej sytuacji.