Szybkie bicie serca a stres

Witam od pewnego czasu bardzo szybko bije mi serce,kilka dni temu w pracy była nerwowa atmosfera .Na zebraniu bardzo szybko biło mi serce w wyniku czego zemdlałam.Wezwano pogotowie cisnienie 145/80 puls 120 po małym uspokojeniu lekarz poz przepisał mi concor cor 1,25 i hydroksyzyne ekg w porządku czy lek concor w moim przypadku jest bezpieczny?Dodam że nie była to pierwsza sytuacja.Czy mogę mieć nerwice?

Witam,

Każdy na stres reaguje inaczej, czasami w wyniku wyjątkowego przemęczenia może dojść do omdlenia, być może to znak, że Pani organizm domaga się uwagi i odpoczynku.
Co do nerwicy, to jedynie na podstawie Pani wypowiedzi nie mogę tego stwierdzić.
Do tego jest potrzebny pacjent w gabinecie i czas. Rozumiem, że bardzo Panią to zaniepokoiło. Może warto skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty?