Szybkie bicie serca u 13-miesięcznego dziecka

Mojemu synowi bilo szybko serduszko syn ma 13miesiecyw nocy byl nie spokojny wiercial sie prawie całą noc czy to jest normalne zeby tak sszybko bilo serduszko malemu dziecku?

Fizjologicznie tętno u małego dziecka jest wyższe niż u osoby dorosłej. O jakiej częstości rytmu serca mowa? Jeżeli niepokoi się Pani stanem zdrowia i zachowaniem synka, proponuję wizytę u pediatry. Pozdrawiam.