Szybkie bicie serca w stresujących sytuacjach

Mam od pewnego czasu różne dolegliwości albo tylko się mi tak wydaje. Obstawiam że mam nerwice - w sytuacjach stresu serce bije mi jak oszalałe. Od pewnego czasu wszelkie objawy dają mi do myślenia czy to nie coś poważnego. Ból głowy, ból w krzyżach, ból skroni, dzisiaj rano pierwszy raz krew z nosa. Mam dosyć stresujące życie. Przy każdej dolegliwości zastanawiam się czy to nie coś poważnego. Od miesiąca mam powiększony węzeł chłonny na szyi i dochodzą do tego bóle brzucha. Czy to nerwica ?

Zalecam konsultację w pierwszej kolejności konsultację z lekarzem, leczenie psychologiczne zalecam ewentualnie jako uzupełniające.

Dzień dobry, jeżeli pojawiło się powiększenie węzłów chłonnych oraz doszło do krwawienia z nosa należy się w pierwszej kolejności udać niezwłocznie do lekarza rodzinnego i opowiedzieć mu dokładnie o wszystkich dolegliwościach. lekarz rodzinny powinien doradzić dalszą drogę postępowania w tym przypadku. Pozdrawiam