Tabletki antykoncepcyjne a ciąża

Witam.Od 2 miesięcy regularnie przyjmuje tabletki antykoncepcje co do minuty (max spóźnienia to 15 min). Kochałam się z chłopakiem tydzień temu bez zabezpieczenia, ale nie doszedł we mnie. Czy jest możliwość ciąży jakie oznaki po 1 tygodniu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjmuje Pani antykoncepcję regularnie nie ma powodów do obaw o ciążę.