Tabletki antykoncepcyjne a problemy z zajściem w ciążę u 20-latki

Staram sie z chlopakiem o dziecko mam 20 lat za kazdym razem jak uprawiamy stosunek z facetem on spuszcza sie we mnie dzisiaj robilam test zeby sprawdzic i nic wyszla jedna kreska wcześniej używałam tabletek antykoncepcyjnych czy to moze byc dlatego bo juz nie wiem

Szanowna Pani, przyczyn zaburzeń płodności może być wiele, od zaburzeń hormonalnych po zaburzenia strukturalne narządów rozrodczych, również się zdarza, że po odstawieniu środków antykoncepcyjnych płodność jest zaburzona. Warto udać się do ginekologa celem rozwiania wszelkich wątpliwości.