Tabletki na suche i łamliwe włosy

Witam jakie są najlepsze tabletki na suche i łamliwe włosy mogą być drogie ważne żeby byly skuteczne stosuję oljek arganowy ale to tylko nablyszcza mi wlos

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Sugeruję konsultację u dermatologa, który oceni przyczynę Pani dolegliwości i dobierze odpowiednie leki.

Dzień dobry,

Najlepiej byłoby udać się do specjalisty trychologa, który dokładnie zbada skórę głowy i zaleci odpowiednią terapię.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska