Tachykardia zatokowa i pogorszenie stanu po Lokren

Witam.Od roku leczę się u kardiologa ,stwierdzono tachykardię zatokową.Przyjmuję raz dziennie lokren 20.Jednak nie ma poprawy wręcz jest gorzej ,mam zawroty głowy ucisk w klatce piersiowej i do tego drętwienie dłoni i stóp.Cisnienie spada mi do 80/40 .Byłam również u neurologa ale leki które mi zapisał tez nie pomagają.Nie wiem już gdzie się zwrócić o pomoc .Nie mam już sił na nic a przy tak niskim ciśnieniu czuję że się wykańczam.Proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się na oddział internistyczny szpitala. Konieczna jest pełna diagnostyka.