Tańsze zamienniki tabletek antykoncepcyjnych

Do tej pory brałam tabletki antykoncepcyjne Regulon, które kosztują ok 25zł. Jednak comiesięczny zakup dwóch opakowań to dla mnie zbyt duży wydatek. Przed wizytą u ginekologa chciałabym mieć kilka koncepcji co do tabletek. Czy możecie mi polecieć jakieś tańsze, lecz skuteczne tabletki antykoncepcyjne? Cena załóżmy do 15zł za opakowanie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zastanawia mnie fakt dlaczego stosuje Pani dwa opakowania miesięcznie. ?? Odpowiednikiem stosowanych obecnie tabletek są np. Ovulastan Forte, tabletki, 21 szt lub Marvelon, tabletki, 21 szt .