Tańszy odpowiednik tabletek antykoncepcyjnych Vibin

Witam mam 31lat 9lat temu urodziłam syna mój lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne vibin jakie mogę przjmować tabletki tańsze niż vibin

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety ciężko będzie o tańszy odpowiednik tych tabletek o takim samym składzie. Istnieją bardzo podobne składem do Vibin o nazwie Varenelle.