Tarczyca normoechogeniczna, wielkość w normie
Kobieta , 32 lata , Kraków witam zrobiłam usg tarczycy wynik Tarczyca normoechogeniczna , wielkośc w normie. Prawy płat 4.0x2,2x1,9 cm=8,2 ml Lewy płat 3,9x1,8x1,6 cm=5,5 ml W obu płatach po likka trobnych głównie hypoechogennych guzkó. Zmiany ognikowe o cechach łagodnych tsh 1,24 (0,27-4,2) tpo 11(0-34) tg- 18,62(0-115) . Czy to jest choroba Hashimoto?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Wyniki Pani badań laboratoryjnych mieszczą się w normie. TPO to przeciwciała, które są podwyższone w chorobie Hashimoto, u Pani są prawidłowe. Proszę udać się z wynikami badań do lekarza, który na nie Panią skierował.
Pozdrawiam