Tendencja do powstawania czyraków u 35-latki

Witam, Mam tendencję do czyraków.Rosną,bolą,pękają.Od kilku tygodni zmagam się z "cieknącym" chyba czyrakiem.Z boku sinoczerwonego zgrubienia (na granicy pachwiny i uda), lekko bolesnego, są dwie dziurki,z których sączy się ropa.Dbam o higienę,noszę luźną bawełnianą bieliznę "ranę" dezynfekuję,zaklejam. W czasie kuracji antybiotykowej Dalacinem C guzek nieco zmalał,ale trochę sączył. Co to może być, wizytę u dermatologa mam prawie za miesiąc. Jak mogę pomóc sobie doraźnie?Na nic nie choruję..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje skorzystać z porady chirurga. W tym celu można zgłosić się do sor najbliższego szpitala.