Tępy ból w okolicach lewej pachwiny i worka mosznowego
Witam, Od 3 miesięcy cierpię na okropny tępy ból w okolicach lewej pachwiny, (blizej worka mosznowego)..ból uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, czy mogą to być żylaki powróżka nasiennego? 2 lata temu urolog stwierdził u mnie żylaki, natomiast 2 miesiace temu na usg jader rzekomo nie stwierdzono. Czy usg dopplerowskie może pomóc? dodam, że ustatnio zauważyłem większą potliwość okolic pośladków i moszny. Dodam ze mam 21 lat. Wykluczona przepuklina, zakazenie ukl. moczowego, kregoslup..pomocy.

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Witam, rzeczywiście mogą to być żylaki, ale nie dają ona silnych dolegliwosci. Uważam, że ze wzgledu na nasilenie dolegliwosci musi Pan pojść do urologa. Może to być np. guz jądra. Pozdrawiam RH