Tępy uraz oka a ubezpieczenie

Uraz tępy prawego oka jaki procent z ubezpieczeczena się należy gdyż oko to ważny organ w naszym ciele a pzu wycenia to na 1-1,5% myślę że to trochę mało więc pytam was
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Uraz oka to stan poważny. Najważniejsze jest to czy doszło do jakichkolwiek trwałych powikłań. To właśnie ocenia lekarz orzecznik zakładu ubezpieczeń i na tej podstawie wystawiana jest wartość uszczerbku na zdrowiu. Oczywiście można odwoływać się od takich decyzji.