Terapia dysmorfofobii w Polsce

Witam, nazywam się Krzysztof i szukam pomocy dla mojej żony, gdzie można szukać fachowej pomocy w sprawie dysmorfofobi i czy ktoś w Polsce zajmuje się tą chorobą ?

Psychologia

Dysmorfobia należy do zaburzeń hipochondrycznych, dlatego też warto byłoby zgłosić się do psychiatry i/lub terapeuty specjalizującego się w terapii zaburzeń lękowych i depresyjnych.