Terapia rodzinna dla matki i córki

Relacja Miedzy Matka a Córka Witam chciała bym sie dowiedziec jakiego specjaliste mam wybrac dla siebie i Mamy , nie potrafimy sie porozumiewać konczy sie to przewaznie kłótniami ,Nie potrafimy juz rozmawiac z soba i coraz bardziej sie oddalamy od siebie . Gdzie mam szukac pomocy ?!

Psychologia

U psychologa lub psychoterapeuty oferującego wsparcie dla rodzin, najczęściej są to terapeuci pracujący w nurcie systemowym, może Pani zapytać w poradni zdrowia psychicznego w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz w placówkach niepublicznych specjalizujących się w pomocy rodzinie lub znaleźć terapeutę z Pani okolicy na tym portalu.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy PSYCHOTERAPEUTĘ, który zajmuje się terapią rodzin.
Niestety, większość oferty dostępna jest prywatnie.
Natomiast jeśli mieszka Pani w okolicy Krakowa, to może Pani udać się do ZTR - http://www.ztr.krakow.pl/