Terapia zastępcza hormonalna a objawy depresji endogennej

WITAM MAM55LAT BIRE TERAPIE ZASTEPCZA CHORMONALNA .MAM OBJAWY DEPRESJI ENDOGENNEJ TAK STWIERDZIL LEKARZ MOJE GLOWE PROBLEMY TO NICHEC DO PRACY OSPALOSC NI EPOTRAFIE ZNALEZC SOBIE ZAJECIA NIC MNIE NIE INTERSUJE.W BADANIACH WYSZLO ZE MAMA PODWYZSZONE CUKIER 116 CHOLESTEROL I GGTP TACZCA TSH 1,27 MOJE PYTANIE BYLO CZY JAST LEK W MIARE KTORY POSTAWIL BY MNIE N ANOGIPOZDRAWIAM

Witam Panią Serdecznie,

Niestety nie ma takiego leku, który by stawiał na nogi.

Proszę zmobilizować się i zacząć od małego kroku, w kierunku zmuszenia się (pomimo niechęci), żeby wyjść na mały spacer, szybkim marsz, spotkać się z koleżanką, czy ze znajomymi, albo pomyśleć, co sprawiłoby Pani przyjemność i zrobić to.

Proszę wprowadzić suplementację witaminą D3, która jest b. pomocna w depresji.

Życzę Pani dużo radości,
Irena Mielnik-Madej