Termin owulacji a starania o ciążę

WSPÓŁŻYJĘ Z MĘZEM CODZIENNIE STARAMY SIE O DZIECKO W PIATEK BYŁAM U LEKARZA I LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE NIE BYŁO JESZCZE OWULACJI A POWINNA WEDŁUG MOICH OBLICZEŃ BYĆ 25 MARCA CZY JEST SZANASA JESZCZE NA OWULACJE I ZAJSCIE W CIĄŻE MIESIACZKE POWINNAM DOSTAC 8 KWIETNIA

Małgorzata Panek

Zbyt częste współżycie obniża jakość plemników. Zaleca się max 3 razy w tygodniu. Szanse na zapłodnienie są najwyższe w momencie owulacji, ale nie są one 100%. Moment owulacji zależy od tego, czy cykl jest regularny. Zazwyczaj wypada ok 14 dnia cyklu przy cyklu trwającym 28dni.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jest jeszcze szansa na owulację. Mam jednak za mało informacji odnosnie historii medycznej aby udzilić jednoznacznej odpowiedzi.