Terminy stosunków i miesiączki a spóźnianie się okresu

Witam, kochałam sie ze swoim chłopakiem 3 dni po zakończeniu okresu bez zabezpieczenia (z jego finiszem). Pózniej tak samo 4-5 dni po okresie płodnym. 3 dni przed okresem nigdy nie uprawiamy seksu z jego końcem w środku. Tak samo 3 dni po okresie i 3 dni przed dniami plodnymi (tak na wszelki wypadek). W międzyczasie odbyliśmy daleko podróż samochodem (cos koło 1000km). Była dluga i mecząca. Wyjechaliśmy w dwa ostatnie dni mojego okresu. Teraz okres spóźnia sie 4 dni. Jakie sa szanse na ciąże?

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko ciąży. Stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną. Proponuję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam