Tęsknota do innych kobiet u mężczyzny w związku

Czy to normalne, ze mężczyźnie który jest w stałym związku brakuje innych kobiet ? Czy mogę mieć powody do niepewności ? Czy to jest krok do zdrady ?

Dzień dobry,

Tak na prawdę to są pytania do Pana samego. Warto się zastanowić czego Panu brakuje w związku, czego chce Pan od innych kobiet ? Czy tak było zawsze ? Kiedy zaczął Pan odczuwać chęć zaspokojenia jakiś potrzeb poza związkiem ? Jakie to są potrzeby ?

Dzień dobry.

Nie napisał Pan zbyt wiele na temat Pańskiego związku, więc trudno się odnieść do Pana pytania, jednak Pańskie wątpliwości mogą wskazywać na niezupełną satysfakcję z obecnej relacji w jakiej się Pan znajduje. Zadziwiające jest jednak to, że w pytaniu pominął Pan zupełnie osobę Pańskiej partnerki, a skupił się przede wszystkim na sobie. Może wątpliwości wynikają właśnie z tego, że pomija Pan potrzeby partnerki, a szuka komfortu wyłącznie dla siebie?

Pozdrawiam.