Test Chodu i spirometria przy POChP

Mam pytanie w czasie pobytu na oddziale pulmunologii obserwacja w kierunku POChP zalecono mi nebulizacje z ventoliny i mucosolwanu po czym wykonano spirometrie i test chodu .Chcialabym dowiedzieć się czy wyniki w tym wypadku są wiarygodne.nadmieniam ze test chodu jak i spirometria wyszły w normie.

Aleksander Ropielewski

Nie mam powodu aby sądzić, że wyniki nie są miarodajne, ponieważ w szpitalu takie testy przeprowadza się po uprzednim, odpowiednim przygotowaniu pacjenta.