Test Siemens metodą immunochemiczną na aparacie Immulite

Dzień dobry. Zrobiłem sobie ostatnio badanie IgG na obecność helicobacter pylori (test Siemens, metodą immunochemiczną na aparacie Immulite) i otrzymałem wynik 6.1. Co to może oznaczać ? Dodam, że kilka lat temu wyleczyłem wrzody dwunastnicy.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wynik IgG dodatni w kierunku H.pylori oznacza dawne przechorowanie.