Test z porannego moczu czy popołudniowego?

Nurtuje mnie jedna rzecz: od 17-20 dnia ciąży plamiłam lekko. Byl to śluz z nitkami krwi oraz lekko podbarwiony na brąz. Uznałam to za owulację, chociaż zdarzylo mi się to po raz pierwszy i wtedy kochaliśmy się z meżem. Dziś mam 29 dziń ciąży - objawy wydaje mi się, że ciut większe, piersi jednak wcale nie bolą, jednak są na nich żyłki, i wzdęty brzuch jakbym była co najmniej w 3 miesiącu ciąży. Test ciążowy w 28 dc niby wyszedl negatywny, jednak po 5 min. zobaczyłam cień kreski (bardzo ledwo widoczny), po poludniu powtórzyłam test i wyszedł negatywny. Czy jest możliwe, że ze względu na późną owulację test mógł wyjść negatywny? Czy są sznse na ciąże?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! Szanse na pewno są. Mocz popołudniowy jest mniej stężony niż poranny - mniej jest w nim więc HCG, wykrywanego przez test. Radzę powtórzyć test, z porannego moczu.

Pozdrawiam!