Testy leku na astmę

Witam. Mam pytanie dotyczące leku PINKRATINE (lub o zbliżonej nazwie). Mój lekarz zaproponował mi udział w testach tego leku, jednak nie podał żadnych informacji na jego temat. Z tego co wiem lek nie jest stosowany w Polsce-jest dopuszczony do obrotu w Australii i USA. Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na jego temat. Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Jakie zwierzę będzie odpowiednie dla alergika?

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor ? mniej uczulający będzie biały pupil.

W przypadku absolutnie każdego legalnego badania klinicznego konieczna jest świadoma zgoda pacjenta. Świadoma oznacza, że lekarz dokładnie objaśnił zrozumiałym dla pacjenta językiem co to za lek, jak działa, jakie mogą być powikłania etc. Jeżeli to nie zostanie zrobione, dla własnego dobra powinno się zrezygnować z udziału w takim badaniu. Brak wyjaśnień może oznaczać, że nie jest legalne lub, że producent/badacz ma jakiś powód by ukrywać informacje o leku. 

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty