Tiki nerwowe w sytuacjach stresowych u dziecka

dziekuje bardzo za ospowiedz. na wykresie nie widze drastycznych skokow. Neurolog na wizycie powiedziala ze trzeba bedzie podac leki. zastanawiam sie czy to nie za wczesnie i czy nie poczekac jeszcze. Badanie dna oka wyszlo prawidlowo. ostatnio tiki wystepuja tylko w zwiazku z sytuacjami stresowymi. dziecko jest bardzo niesmiale i wstydliwe.

Warto zastosować się do zaleceń terapeutycznych neurologa.

To choroba trudna do leczenia z dużym ryzykiem nawrotów
.
Niestety.

Terapia psychologiczna pod katem sfery emocji bardzo wskazana.

Jak i zasada zawarta w słowie CZAS.Bo to najważniejsze, co dać możemy swoim dzieciom
C-Czułość
Z-Zaufanie
A-Akceptacja
Z-Zachwyt

Pozdrawiam ciepło