Tiki u małego dziecka - czy to z powodu szczepienia?

Moja córka miała szczepienie w piątek, nie siada sama ale bardzo lubi siedzieć (bez podpierania, bo sama trzyma równowagę) nie lubi natomiast leżeć.. od wczoraj ma tik głową gdy siedzi, porusza w dół i w bok, zdarza się to co jakiś czas, około co 5 minut. Mam na filmiku ale nie da się tu przesłać. Czy może być to powód szczepienia czy może tego że siedzi od 2 tygodni (sadzana przez nas)?

Szanowna Pani, nie łączyłbym tych objawów ze szczepieniem, najlepiej będzie jak uda się Pani z córką do pediatry