TK klatki piersiowej a możliwość prześwietlenia kręgosłupa szyjnego

Witam. Proszę o radę. 17 marca miałam robione prześwietlenie klatki piersiowej . Na 7 kwietnia mam termin tomografii komp. klatki piersiowej. Czy mogę wykonać prześwietlenie kręgosłupa szyjnego np. 4 kwietnia, bo wtedy mam taką możliwość, czy lepiej poczekać z tym drugim prześwietleniem. Chciałabym go wykonać jak najszybciej, ponieważ mam zawroty głowy i na razie przepisane leki nie pomagają. Skierowanie na to prześwietlenie mam od neurologa.

Szanowna Pani oczywiscie ,ze moze a nawet powinna przeprowadzić Pani badania .Zwłaszcza iż diagnostyka ktora Pani ma wykonać jest na zlecenie czyli skierowanie lekarza prowadzącego aby wykluczyć albo potwierdzić rozpoznanie .