TK klatki piersiowej w związku z dusznością po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego

Miałam robione TK klatki piersiowej w związku z dusznością po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego.Z badania wynikło że zmiany zatorowe wykluczone.Niewiem co mogą oznaczać-niewielkie zagęszczenia miąższu tylnych części obu płuc w pozycji leżącej na plecach-zmiany zatorowe,płyn w obu jamach opłucnowych i w szczelinie ukośnej płuca prawego,umiarkowanie poszerzone naczynia wnękowe,szerokość warstwy płynowej obustronnie do 11mam.Oba płuca bez zmian ogniskowyc.Co to oznacza,jakie badania zrobić?

Witam serdecznie,

Proszę udać się wraz z wynikiem do lekarza zlecającego badanie lub pulmonologa w celu konsultacji.

Pozdrawiam.