TK odcinka piersiowego i silny ból kręgosłupa
jestem po wypadku z dnia 29.06 2013.tego dnia miałem robione rtg odcinka szyjnego piersiowego i lędzwiowego i także tTK odcinka piersiowego bez zmian pourazowych.Od tamtego czasu czuje silny i czasem ostry ból obok kręgosłupa na wysokości th 10\11.zrobiłem 08.10 2013 rezonans odcinka piersiowegoi oto wynik.KLINOWATE SPŁASZCZENIETRZONU KRĘGUTh11 Z OBNIŻENIEMJEGOCZĘŚCI PRZEDNIEJ I CENTRALNEJ Z OBECNOŚCIĄ KOMPONENTY OBRZĘKOWEJ PRZY GÓRNEJ BLASZCE GRANICZNEJ.CO OZNACZA TEN WYNIK .A BÓL JEST NADAL

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zwykle taki wynik opisuje stan po złamaniu. Obecnie jednak wskazywana jest etiologia zapalna. Może być także na przykład skutek osteoporozy. Sugerowałbym skonsultować wynik z lekarzem zlecającym badanie.