Tłuste włosy zaraz po umyciu a picie grzybu herbacianego

Od jakiegos czasu moje wlosy sa tluste zaraz po umyciu, w trakcie jakby wogole nie absorbowaly wody plus sa nieprzyjemne w dotyku. Nigdy z wyciu cos takiego nie mialo miejsca nie wiem co robic? Zastanawia mnie fakt czy jest to czasem powiazane z kambucza -grzybem herbacianym, ktory pije od niedawna w celu wzmocnienia organizmu???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Kombucha grzyb herbaciany to medycyna niekonwencjonalna stąd też trudno mi się odnieść do tego komentarza. Możliwe jest iż doszło do zapalenia łojotokowego lub grzybicy. Polecam szampon np Nizoral.